• VTEM Image Show

  Periyodik Bahçe Bakımı

  Your content1
 • VTEM Image Show

  Periyodik Bahçe Bakımı

  Your content2
 • VTEM Image Show

  Periyodik Bahçe Bakımı

  Your content3
 • VTEM Image Show

  Periyodik Bahçe Bakımı

 • VTEM Image Show

  Periyodik Bahçe Bakımı

"Özel eğitimli ve sertifikalı bahçe görevlilerimiz, bahçenizin durumuna ve mevsime göre gerekli görülen işlemleri yerine getirmektedirler."

Bahçe Bakım Planlama


Peyzaj Projenizi her ne kadar az zaman harcayarak, iyi neticeler alacağınız şekilde uygulamış olsak ta, keyifli anlar yaşayacağınız bahçenizde, bitkilerinizin formlarını koruyabilmeleri ve sağlıklı yaşayabilmeleri için, bahçenin ihtiyaçları olan bakımı yapmamız gerekir.

Uygulama bittikten sonra bahçenize diktiğimiz bitkilerle ilgili bir şablon oluştururuz. Hangi bitkiye hangi zamanda nasıl bir bakım gerektiğini detaylıca belirtiriz. Böylece bahçe bakımınızı, sizin de kontrol edebileceğiniz basit bir hale getiririz.

Ayrıca peyzaj projesi yaptığımız bahçe nin aylık periyodik bakımlarında, deforme olmuş çimlerin yerinden çıkarılıp tercihe göre rulo çim veya tohumlama yöntemi ile tamirini, budama gerektiren ağaç veya çalıların budanmasını, gübreleme, ilaçlama ve çim kesimini biz yaparız.

Bahçenizde kesim zamanı gelen çiçeklerin kesilip vazoya yerleştirilmesini ve çıplak ayakla çimlere basmanın zevkini de siz yaşayabilirsiniz.

Aylık periyodik bahçe bakımın da neler yaparız?


Gübreleme

Sulama

İlaçlama

Budama

Çim Kesimi

Mevsimlik Bitki Değişimleri

Bitkilerin Koruma Altına Alınması

Etiketler: peyzaj, bahçe, veya, periyodik, çim, bakım, ilaçlama, budama, aylık, hangi, bakımı, göre, tohumlama

Ask!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Facebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!