• VTEM Image Show

  Hakkımızda

  Your content1
 • VTEM Image Show

  Hakkımızda

  Your content2
 • VTEM Image Show

  Hakkımızda

  Your content3
 • VTEM Image Show

  Hakkımızda

 • VTEM Image Show

  Hakkımızda

SEREM PEYZAJ 2008 yılında Balıkesir’in Körfez Bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinde Serdar Göktekin tarafından Peyzaj Mimarlığı firması olarak kuruldu. Tüm deneyim ve enerjisini peyzaj proje uygulamaları, kentsel tasarımlar, çevre düzenleme ve peyzaj altyapı uygulamaları gibi geniş bir çeşitlilikteki işlerimizde kullanmaktayız. Yurt dışı ve yurtiçinde kurumsal veya bireysel birçok projeye imza atmaktayız.

Serem Peyzaj olarak, peyzaj proje ve uygulamalarında başarılı çözümlerin üretilmesi için verimli yaratıcılık, etkili planlama ve kaliteli uygulamanın gerekliliğine inanıyoruz. Vizyonumuz çağdaş ve avangard peyzaj projeleri tasarlarken müşterilerimiz kadar bizleri de tatmin edecek mimari başarıya ulaşmaktır. Amacımız deneyimli ekiplerimizle sürdürülebilir proje ve uygulamalar üretmektir.

Etiketler: peyzaj, serem

Ask!Blinklist!Blogmarks!BlogRolling!Cannotea!Del.icio.us!Digg!Diigo!DZone!Facebook!Fark!Faves!FeedMeLinks!Furl! GodSurfer!Google!linkaGoGo!Live!Ma.gnolia!Maple!Mister-Wong!Mixx!MyLinkVault!MySpace!Netscape!Netvouz!Newsvine!RawSugar!Reddit!ShoutWire!Simpy!Slashdot!Smarking!Spurl!Squidoo!StumbleUpon!Swik!Tailrank!Technorati!Wists!